مدیریت ایمنی: از حوادث پيشگيري کنيد اما نه به حرف بلکه به عمل.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

اهداف

افزایش سرمایه شرکت همراه کوشا کیش جهت ارائه خدمات هندلینگ و خدمات فرودگاهی در حد استانداردهای جهانی و توسعه عملیات در فرودگاه های مهرآباد، اصفهان، کیش و شروع عملیات جدید در فرودگاه های امام خمینی(ره)، مشهد، اهواز، شیراز و تبریز می باشد.

شرکت های هواپیمایی کیش، زاگرس و تابان در راستای مقررات سازمان هواپیمایی کشوری و تکالیف قانونی مصوب نسبت به خصوصی سازی و تجاری نمودن فعالیت های خود، از سال 1390 نسبت به تشکیل شرکت همراه کوشا کیش با اهداف افزایش کمیت، افزایش کیفیت و ارتقاء بهره وری از امکانات و تجهیزات ارائه خدمات امور هندلینگ اقدام نمودند و این حرکت در حال حاضر نیز با پیشنهاد افزایش صد در صدی سرمایه جهت انسجام ارائه خدمات هندلینگ در فرودگاه های مورد اشاره و سایر فرودگاه های کشور و اعمال مدیریت یکسان خصوصاً نقش نظارتی و افزایش رضایت مسافران، بالابردن استاندارد ارائه خدمات هندلینگ، و سودآوری شرکت اقدام می نماید.

به منظور افزایش کمی خدمات، میزان تسهیلات و تجهیزات افزایش می یابد، برای افزایش کیفی خدمات نیز نوع تجهیزات و آموزش جدید پرسنل از موضوعات مهم است. برای اجرای استانداردهای ارائه خدمات هندلینگ براساس قطعنامه یاتا، مطابق اصول هندلینگ و خدمات فرودگاهی Airport Handling Manual (AHM) and Airport Services در دست اقدام است.

اجمالاً می توان هدف از افزایش سرمایه شرکت را با در نظر گرفتن کلیه جنبه های ذکر شده، در نهایت سوددهی مناسب برای شرکت همراه کوشا کیش به تفکیک هفت فرودگاه ذکر نمود. در این رابطه گزارش توجیه اقتصادی، فنی و مالی افزایش سرمایه شرکت با تائید موسسه حسابرسی رسمی موجود است.

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .