مدیریت ایمنی: از بازيهاي مسخره و اعمالي که ممکن است ، همکارانتان را ناراحت و عصباني نمايد ، پرهيز نمائيد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ایستگاه اهواز

فرودگاه اهواز در فضایی به وسعت 14500 متر مربع شامل 8000 مترمربع فضای ترمینال پروازهای داخلی و 6500 متر مربع فضای ترمینال پروازهای خارجی بنا شده است. این فرودگاه که با کد سه رقمی AWZ و کد چهار رقمی OIAW مشخص می گردد دارای باند نشست و برخاست هواپیما به عرض 45 متر و طول 3400 متر می باشد.

شرکتهای هواپیمایی فعال در این فرودگاه عبارتند از : ایران ایر، آسمان،ماهان،کاسپین،ایر تور،آتا،نفت،کیش ایر،اترک،قشم ایر،تابان و زاگرس.

در حال حاضر از اهواز به مقاصد تهران، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، مشهد، کیش، عسلویه، خارک، سیری، دبی و کویت پرواز صورت میپذیرد.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۳٬۷۳۱ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۲۰٬۵۸۶٬۲۱۵ کیلوگرم بار و ۲٬۶۷۱٬۶۲۲ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.

نظر به اهتمام و تلاشهای پیگیر و فکورانه روسای محترم شرکت همراه کوشا کیش در امر خدمت رسانی در عرصه صنعت هواپیمایی در مورخه یکم آبان 1395 ایستگاه اهواز با 26 نفر کارمند فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای فعالیت تا سه ماهه اول سال 96 تعداد 542 پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس را خدمت رسانی نموده است و امید است در سایه الطاف خداوند بزرگ در راه خدمت به نظام مقدس بیش از پیش موفقیت کسب نماید.

برگزاری دوره های خدمات فرودگاهی جهت بالا بردن دانش و کارایی کارکنان در جهت رفاه حال استفاده کنندگان محترم به طور مرتب و سازمان دهی شده انجام می گیرد و خوشبختانه موفق به برگزاری دوره های

Airside safety & security,A/C Interior Cleaning, Dangerous Goods,Fire Extinguisher

در این ایستگاه شده است.

 

 

 

 ایستگاه هواز شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

 

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .