مدیریت ایمنی: برق کسي را دوست دارد که از او بترسد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

نمی‌توانید زمان زیادی از طریق ماسک اکسیژن تنفس کنید.

نمی‌توانید زمان زیادی از طریق ماسک اکسیژن تنفس کنید. حقایق وحشتناکی که کارکنان شرکت هواپیمایی به شما نمی گویند!! (بخش اول)

NEMITAVANIDماسک زرد رنگ اکسیژن که برای مواقع اضطراری است، بخش ضروری صحبت‌های توجیهی مهماندار در رابطه با امنیت پرواز و همه‌ی فیلم‌های کلاسیک با موضوع فجایع و سوانح هوایی است. مطابق با آموز‌ش‌های ایمنی “اگر کابین هواپیما فشار را از دست بدهد، پانل بالای صندلی‌تان که حاوی ماسک اکسیژن است به طور اتوماتیک باز خواهدشد. در حالی که روی صندلی‌تان مانده‌اید سریع دست‌تان را به سمت نزدیک‌ترین ماسک دراز کنید و ماسک را محکم بکشید تا جریان اکسیژن شروع شود.

تا به حال فکر کرده‌اید که وقتی ماسک را می‌کشید چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ در اغلب موارد، این کار ژنراتور اکسیژن شیمیایی را که بالای هر صندلی قرار گرفته‌است، راه می‌اندازد. در مواقعی که محیط داخل کابین که فشار آن تنظیم شده‌است، هوای قابل تنفس تامین نمی‌کند، این ژنراتورها اکسیژن مکمل تولید می‌کنند. فشار هوای اغلب هواپیماهای مسافربری در ارتفاع ۱۵۲۴ تا ۲۴۳۸ متر تنظیم شده‌است.

هرچند، این ژنراتورها فقط به طور موقت می‌توانند اکسیژن مهیا کنند- معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ دقیقه. این مقدار زمان برای این است که خلبان، هواپیما را به یک ارتفاع مناسب (تقریبا ۳۶۵۷ متر یا کم‌تر) برای تنفس راحت مسافران برساند.

 

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .