مدیریت ایمنی: اگر به سعادت خود و فرزندانتان علاقه داريد، رعايت ايمني و بهداشت را سرلوحه کارتان قرار دهيد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

مواردی که مسافر نمی تواند همراه خود در کابین هواپیما حمل کند

مواردی که مسافر نمی تواند همراه خود در کابین هواپیما حمل کند بقرار زیر می باشد:

وسایل ناتوان کننده/دستگاه شوک الکتریکی: از قبیل اسپری فلفل، شوکر و... که برای سلامت انسان مضر است.

صندوق یا کیف های امنیتی: انواع کیف های مجهز به سیستم امنیتی که در ساختمان آنها کالاهای خطرناکی چون باطری لیتیوم، مواد منفجره و... به کار رفته بکلی ممنوع است.

مهمات(فشنگ برای اسلحه های ورزشی) در بسته بندی ایمن: این مواد صرفا به بخش 1.4 S باشماره های un0014 و un0012 محدود شده و مقدار مجاز آن حداکثر 5 کیلو ناخالص برای هر مسافر است و مسافران نیز اجازه استفاده از معافیت های یکدیگر را ندارند.

ویلچرهای الکتریکی یا سایر لوازم برقی متحرک مشابه که با باطری خشک کار می کنند: باطری این نوع لوازم باید در جای خود محکم شود و قطب های مثبت و منفی آن جدا و سر باطری عایق بندی شود تا از هرگونه اتصالی جلوگیری به عمل آید.

ویلچرهای الکتریکی یا سایر لوازم برقی متحرک مشابه که با باطری مرطوب کار می کنند: در این ویلچرها باطری باید محکم و ثابت شده و سپس سیم های باطری جدا شده و قطب های مثبت و منفی آن ایزوله گردد. سر باطری عایق بندی شود، ویلچر حتماً باید بصورت ایستاده بارگیری، حمل و تخلیه گردد تا از صدمه زدن به سایر بارها جلوگیری شود. در غیر اینصورت باید باطری جدا شده و ویلچر بدون هیچ محدودیتی از طریق Checked Baggage ارسال گردد. سپس باطری جدا شده و با بسته بندی مناسب برای مواد خورنده و با الصاق برچسب های لازم از طریق کارگو ارسال گردد.

اجاق های پیک نیک (کمپ) و سایر مخازن سوخت حاوی مایعات قابل اشتعال: این نوع کالاها به شرطی قابل حمل هستند که مخازن سوخت آنها کاملا خالی و فاقد هر نوع مایعات قابل اشتعال باشند.

اسپری های غیر سمی و غیر قابل اشتعال: این نوع اسپری ها هیچ خطر فرعی ندارند و برای مصارف ورزشی و خانگی به کار رفته می شود.

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .