مدیریت ایمنی: پيشگيري امروز را به علاج فردا موکول نکنيد .

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

اخبار و گزارشات

اخبار و گزارشات

اخبار،اطلاعیه ها و گزارشات شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

به گزارش واحد آموزش و تضمین کیفیت، دوره مقدماتی لودکنترل در تاریخ 6 الی 9 تیرماه به مدت 4 روز در مدت زمان 30 ساعت برای 18 نفر از کارکنان واحد لود کنترل ایستگاه اصفهان شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش برگزار گردید. در این دوره مطالب پایه و مقدمات لود و بالانس، لودشیت و تریم شیت نویسی و مطالب مرتبط با آن توضیح و تفسیر گردید.

شایان ذکر است شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا در فرودگاه اصفهان کلیه پروازهای کیش ایر و زاگرس را بطور کامل هندل می کند.

روابط عمومی

 

حکم انتصاب جناب آقای مهکام با حفظ سمت به عنوان معاون ایمنی و تضمین کیفیت شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

 

طی این بازدید در جلسه حضوری با مدیرکل محترم فرودگاه اهواز جناب آقای مهندس رضایی و معاونین ضمن تبریک سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر و ارج نهادن به رشادتهای سربازان گمنام، جانبازان و شهدا در این حماسه بزرگ، طرفین مواردی را در خصوص ارتقای هندلینگ در فرودگاه اهواز مطرح کردند.

  قابل توجه همکاران محترم ایستگاه های شرکت همراه کوشا کیش

⬅️ سرانجام پس از تلاش ها و پیگیری های مدیرعامل و قائم مقام محترم شرکت، بیمه تکمیلی برای کلیه کارکنان محقق گردید.

 

صدور دو حکم انتصاب جدید در شرکت

در حکمی از سوی کاپیتان منوچهر حاجی بنده مدیرعامل محترم و جناب آقای علیرضا مهکام قائم مقام  شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش، دو انتصاب جدید در ایستگاه تهران انجام گردید.

 بازدید مدیرعامل محترم شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا از ایستگاه کیش

طی این بازدید در جلسه حضوری با مدیرکل فرودگاه کیش جناب آقای مهندس محمدی و رئیس سازمان بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش جناب آقای موسوی بر گسترش سطح کیفی خدمات فرودگاهی صحبت گردید و تصمیماتی نیز در زمینه های مختلف از جمله سیستم پذیرش فرودگاه کیش گرفته شد.

نصب نوار راهبند با لوگو همراه کوشا کیش در سالن فرودگاه جزیره کیش
قابل ذکر است شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا در ایستگاه کیش به بیش از 13 ایرلاین سرویس خدمات زمینی ـ هندلینگ ارائه می نماید.

برگزاری دوره Airside sefty & Driving در ایستگاه کیش

به گزارش روابط عمومی ایستگاه کیش، دوره آموزشی Airside sefty & Driving برای تمامی کارکنان ایستگاه کیش که در فضای رمپ فعالیت می کنند برگزار گردید.

بازدید بازرسان هواپیمایی معراج از ایستگاه کیش

امروز طی بازدیدی دو نفر از بازرسان هواپیمایی معراج برای ممیزی شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا از ایستگاه کیش بازدید به عمل آوردند. در این بازدید مصاحبه ای از چند نفر از همکاران واحد ترافیک در زمینه فرایند پذیرش مسافر داشتند که مورد رضایت آنها قرار گرفت. همچنین از دیگر واحد ها از جمله واحد آموزش،اداری، لود کنترل نیز بازدید داشتند.

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .