مدیریت ایمنی: به ايمني فکر کنيد تادر امان باشيد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

بازدید مدیرعامل جدید شرکت از ایستگاه اهواز مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  روابط عمومی | منتشرشده در: اخبار و گزارشات
بازدید مدیرعامل شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا از ایستگاه اهواز بازدید مدیرعامل شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا از ایستگاه اهواز روابط عمومی

 

طی این بازدید در جلسه حضوری با مدیرکل محترم فرودگاه اهواز جناب آقای مهندس رضایی و معاونین ضمن تبریک سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر و ارج نهادن به رشادتهای سربازان گمنام، جانبازان و شهدا در این حماسه بزرگ، طرفین مواردی را در خصوص ارتقای هندلینگ در فرودگاه اهواز مطرح کردند.


مهندس رضایی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص توسعه فرودگاه از نظر ایرساید، ترمینال ها، امکانات رفاهی و... خواستار ارتقای هندلینک در این راستا نیز بودند.
کاپیتان حاجی بنده مدیرعامل محترم همراه کوشا نیز در رابطه با ارتقای سطح سرویس هندلینگ، افزایش تجهیزات و استفاده از تجهیزات نو و نیروهای آموزش دیده و کارآمد تاکید و تضمین کردند که هیچگاه فرودگاه از نظر هندلینگ با مشکل مواجه نخواهد شد.
همچنین در همین راستا پیرو مذاکرات قبلی زمینی که در غرب اپرون برای شرکت همراه کوشا در نظر گرفته شده بود توسط معاونت محترم خدمات فرودگاهی به رویت مدیرعامل و هیئت همراه رسانده شد و نسبت به تحویل زمین اقدامات لازم معمول گردید.
امیداست با افزایش پروازهای شرکت زاگرس و جذب شدن شرکت های هواپیمایی جدید به شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش این شرکت رونق بیشتری در فرودگاه اهواز داشته باشد.
جناب آقای کاپیتان حاجی بنده در جمع همکاران حاضر در ایستگاه نوید دادند که انشاالله با افزایش پروازها و مشتری های جدید نسبت به افزایش سطح رفاهیات کارکنان و تجهیزات مورد نیاز اقدامات لازم مبذول خواهد نمود.
شایان ذکر است حدود 70 پرواز ورودی و خروجی توسط 12 ایرلاین در فرودگاه اهواز به 13 استان روزانه انجام میگردد.

 

بازدید 710 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 02 تیر 1396 ساعت 23:26

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .